Nasze książki

 

Indonezja_okl-1

Podróżujemy po to, żeby zrozumieć świat i podzielić się tym zrozumieniem z Wami. W trakcie podróży spisujemy nasze przygody i spostrzeżenia, dzięki czemu mogą powstawać książki o krajach, które odwiedziliśmy. Nasza pierwsza książka pt:„Oczami Dos Gringos: Meksyk, Gwatemala i Belize’ opowiada o krainie starożytnych i współczesnych Majów, o krwawym świecie Azteków, oraz o Belize, kraju tak pięknym a tak różnym od swoich najbliższych sąsiadów.

Kolejna książka pt.‚Oczami Dos Gringos: Kuba, Kolumbia i Amazonia’ zabiera nas do przeszłości, odpowiada na pytanie jak to się wszystko zaczęło, skąd wzięła się nasza miłość do dżungli, czy Kolumbia jest rzeczywiście tak niebezpieczna jak wszyscy mówią, a także cofniemy się do czasów głębokiego PRLu,jaki zastaliśmy na Kubie. ZAPRASZAMY DO LEKTURY.

W połowie maja tego roku ukazała się nasza kolejna książka opowiadająca o Indonezji, o ginących plemionach żyjących na Papui Zachodniej i Wyspach Mentawai. Zabierzemy Was do świata byłych ludożerców i łowców głów. Pospacerujemy po parkach narodowych Sumatry, gdzie żyją  na wolności, zagrożone całkowitym wyginięciem orangutany, tygrysy sumatrzańskie czy białe słonie. Odwiedzimy Brunei i będziemy uczestniczyć w obchodach 71 rocznicy urodzin sułtana Hassana Bolkiaha Mu’izzadina Waddaulaha. Poznamy też niezwykłe miejsca i tradycje tamtych terenów, oraz wspaniałych ludzi.

Książki można kupować w sieci sklepów Empik, na stronie wydawnictwa Novae Res,  Sorus http://www.sorus.pl/tematyka/podroze-i-turystyka/, na bonito.pl i w wielu innych księgarniach internetowych i nie tylko.